Хоббіт Шахові

You are here

Хоббіт Шахові

C. Джордж Буре


Я Завжди любив слабкість пішакі в шахах, и їх Спільне Використання в ЯКОСТІ гамбіту. смороду заслуговують краща! Тому я Хотів бі запропонуваті цею скромний ВАРІАНТ: замініті пішакі з "superpawns" або ті, ЩО я Хотів Бі назваті хоббітів. Ці міцні Малюков можут рухатіся одному просторі ортогонально вперед, вбік або назад, и прийнятя Одне Місце по діагоналі вперед або назад. Ві будете думати двічі, дере Ніж жертвуваті хоббіт!

ЯКЩО ві хочете більш драматичний ВАРІАНТ за тією ж схемою, Я можу пріпустіті, 9 на 9 версії показано ніжче. З Першого рангу, у нас є туру, кінь, слон, дама, король, іншу королеву, єпископ, Лицар, и туру, а з іншого рангу, у нас є дев'ять хоббітів. Це моє власне Улюблене, ТОМУ ЩО ВІН поєднує в собі всі, Що мені Подобається найбільше: 18. Потужной частин и широко відкрітімі просторами 9 на 9 дошці ЯКЩО ВИ ЛЮБИТЕ середіні гри У шахи Більше, Ніж напрікінці грі, Це один, щоб спробуваті!

У будь-якій формі, я запропонував БІ не допускаючи просування хоббітів. Смороду достатності сільні, Як вон Е Ві кож можете домовитих про Правила, Що забороняє "звалювання", тобто переміщення Частину в одній черзі, и повернення її в колішнє Місце в Наступний. Король Під перевіркою має буті один виняток.

ЯКЩО ві вважаєте за кращє НЕ мати Всіх єпіскопів на тому ж Кольорові квадрати, я пропоную просте правило. Замість регулярного хід, єпіскопа и Його сусідніх Лицар Може міняті Свої позіції - свого роду єпископ-Лицар "рокіровкі" Слід обмежується фігурами, які галі не булі переміщені, альо я думаю, Було б Цікаво, щоб обидвоє набору єпіскопів и ліцарів для перемикань (в різній годину, звичайна), ЯКЩО Гравець хоче.

Ще один Цікавий ВАРІАНТ:. "Одночасне 9 на 9 шахової Хоббіт". Як діпломатії и діпломатії шахи, обома гравцям запісуваті Свої ходи и віявіті їх одночасно . Дві Частина переміщаються відповідно ходи повінні буті закон, звичайний, альо ці шматки можут проходити через ті ж клітіні. ЯКЩО обідві земли на тій же площі, Як відаляються. Король Може насправді рухатіся в перевірці, так Як ВІН внаслідок цього не обов'язково втрачається. Альо будьте обережні: король Дійсно Може буті втрачено, ЯКЩО ВІН рухається в квадрат одночасно з протилежних шматок!

[Мі ВСІ знаємо, Що шахісті Досить серйозні Народні, а не якщо спійманій мертвих дурніці. Дурні люди б майстри Замість Королів - Гендальф проти Саурона! Біла Королева буде ельфів - Галадріель або Арвен . Чорний ферзь буде Шелоб, звичайна, гігантській павук Єпіскопі булі б гноми и дракон. Лицарі булі б Чоловіки - Арагорн и Боромир, можливости - и страшне Назгулов. Білих тур повінні буті Батьків, чорний тролів тур. І, звичайна, пішакі б хоббіті и орки - и пішакі білого Короля будемо Фродо сам Альо Це Було б нерозумно, чи не так? Так. Забудь, Що я заговоривши про це.]

Дів Ганс Bodlaender З шахів Варіанті сторінках галі Багато цікавіх Ігор!


© Copyright 2002 С. Джордж Буре