Депресія Біполярні II

Які види депресії існують?

Ві зіткнетеся багатая прікметніків опісують депресію. Вісь деякі з найбільш Поширення варіантів:

  • ГОСТР або хронічного
  • сітуаційні або неспровокованої
    • ("Екзогенні" або "ендогенні")
  • трівалого горя
  • у зв'язку Із захворюванням
  • атипово

"Гострий "означає важкий, І, як правило такоже означає Раптового, маючі на увазі, что до цієї важкої депресії людина булу набагато менше депресії, Можливо, не на всі. Протілежної є " хронічною ", тоб людина Отримала це ПРОТЯГ багатьох років. Звичайний Термін DSM для цього є "дістімії" (технічно, депресії больше днів, чем ні, протягом больше двох років).

Сітуаційні депресії Е чіткі причини (або прінаймні люди думають, что такий зв'язок існує). Неспровокованої, або " ендогенної "депресії приходять" з нізвідки ":. чіткого Подія НЕ пов'язана Зх качану Самого Деякі Люди назівають це «Хімічні» депресії , тоб там булу внутрішня причина, а не зовнішній.

Більшість людей відчувають печалі, коли смороду втрачають ті, на что смороду булі емоційно прив'язані. Колі Втрата істотна, Наприклад, смерть одного з членів Сім'ї, Люди могут віпробуваті Глибоке Горі . У багатьох відношеннях це віглядає як "депресія", альо більшість людей будут відчуваті собі поступово виход з нього, починаючі ПРОТЯГ декількох днів, а іноді и через тиждень або два. Горе, Яку продовжується и за межами близьким 1 місяця, як правило, вважаються "трівалої", и может знадобітіся допомога, щоб вірішіті.

Нарешті, в цьом короткому огляді, є " атіпової депресії ". технічно це відносіться до групи пацієнтів з депресивно симптомами, альо є й Другие возможности: »настрої реактівність» (інтенсівні емоційні Реакції), и спати занадто багат і / або їжі занадто багато, таким чином, набірають Вагу. цею симптом комплекс БУВ показань візначіті групу людей, Які краще реагують на ІМАО (інгібіторі моноаміноксідазі), чем іміпрамін, Інший старше антидепресант. Інші симптомів, пов'язані з «атіпові» етикетки включаються "свинцево параліч" (Крайній недолік ЕНЕРГІЇ), а такоже "відмова чутлівість» (надмірно чутліві до вбачалася), хочай це Було нещодавно показано, что НЕ Передбачити іміпрамін відсутність ВІДПОВІДІ, а такоже. Соцький   Всі ці Симптоми мают величезне перекриття З симптомами біполярного. Справді, міжособістісного чутлівості спеціально пов 'язаних з біполярнім II . Benazzi    Крім того, біполярні розладі як правило, не реагують на антидепресантами, и может Найкраще реагують на ІМАО. Невже це Різні захворювання, або просто Різні аспекти Складний синдром? Если людина Робить добро на ІМАО, відмінно. Если відповідь НЕ вістачає, або знікає, розглянемо біполярній розлад, як альтернативне Пояснення цього симптому візерунком.

Які типи НЕ краще?

Як бачили в попередня розділі, існує група пацієнтів з депресією, что НЕ краще Зі Стандартним лікуванням, и так звані "лікування резістентної". Деякі з ціх людей мают депресію, яка в кінцевому підсумку может реагуваті на правильне поєднання псіхотерапії та ліків, и насправді є важкі Версії «однополярний депресії". Чі можете ві буті одним з них? Як довго нужно продовжуваті СПРОБА антидепресанти і / або терапії?

Існує немає стандартного ВІДПОВІДІ на це питання. Відповідь проста:. Прочитати це місце и ЯКЩО ві думаєте "біполярного" могли б поясніті вашу нас немає, Намагаючись Розглянуто стабілізатори настрою ? Если ві Вже пробував їх, и НЕ Покращена, взявши антидепресант ти на годину Тієї антидепресанти могут сделать гірше, біполярні розладі и тримати стабілізаторів настрої НЕ дійсне - моя думка.

Альо что, ЯКЩО ві Вже пробував 3 або больше антидепресанти и кілька терапевтів? І ві НЕ п'єте алкоголь, Який ві, Можливо, Вже навч унікат.

Є, звичайна, й Другие причини є Лікування резістентної депресії, Яке, сподіваюся, ми зрозуміємо, подалі скоро. Це Включає в собі Вплив других захворювань, таких як інсульт або хвороба Паркінсона; іменних розладів, таких як системний червоний вовчак; серцеві проблеми, як застійна серцева недостатність, и так далі. Існує Всі больше ДОСЛІДЖЕНЬ Яке может поясніті настрій досвід Деяк жінок.

Прото в Данії годину, в кінці кінців "лікування опору" зводіться до ціх двох варіантів:

  1. більш випробуваннях антідепресантів
  2. переглянути псіхотерапії (деякі, більш, Іншого типу)

Останні Дослідження в Галузі псіхотерапії показали, что два види псіхотерапії - міжособістісніх и когнітівніх / поведінкова терапія -. Роботи, а такоже ліки в легкій або помірній депресії, Можливо, З більшою довгострокової ефектівності Франк и Thase. Альо врешті-решт, после Чисельність випробувань ліків и терапії, что тоді? Задовго до цього, слід застосовуваті старе правило медицини: Якщо пацієнт НЕ реагує на традиційне Лікування, всегда переглянутися діагноз . Щось раніше виключено, что тепер має буті переглянутися? Щось Було опущено раніше, что тепер повінні буті включені?

Таке мислення наводити такий аргумент, что стабілізатори настрою Використовують занадто широко або, что Концепція біполярного розтягується Дуже далеко. Sobo Найкращий відповіддю на Цю проблему просто, щоб Прочитати основні ПОСИЛАННЯ з цього питання фахівці за настроєм Фріман ; МакЕлрой ; Перуджі ; Angst ; Akiskal ; Akiskal и Пінто ; Гудвін ; Фосетт ; Джемісон : Для мого особіст ВІДПОВІДІ На Цю проблему, читайте у Додатка.

Що робити, ЯКЩО тривога є великою Частинами проблеми? (переглянутися вересня 2002)

Тривога, очевидно, пов'язано з біполярнім розладом. Если у вас є занепокоєння, або ЯКЩО ві скептично ставлять до цієї Концепції, я сподіваюся, ЩО ВИ будете читать мої Великі, ПОСИЛАННЯ ЕСЕ На Цю Тему (переїхав в окремий Розділ через его важлівість и необхідність писати часті оновлення).  

Можете дітей страждають біполярнім розладом? На що це схоже? 

Мі знаємо, то багато генетичне захворювання. Тому будь-який, хто має Цю хворобу буде дівувати, ЯКЩО їх дітей (Народження або ще захи создать), может отріматі его. Если Поточне мнение, что раннє Лікування может Зменшити всі життя сімптомів трімає, виявлення ранніх ознакой хвороби буде мати вірішальне значення. Так то багато питання, як біполярні розладі з'являються у дітей має вірішальне Значення теж.  

На шкода, "діагноз" головоломки ще складніше в дітей, чем у дорослих. Альо, як один навчань вісловівся, найважлівішій крок у діагностіці біполярного розладу підозрюваті его в Першу Черга. Найгіршою Помилка НЕ розглядаті его. даже ЯКЩО діагноз стрімуватіся, поки ВІН НЕ Цілком впевнений, то багато краще, чем відсутність его Повністю, як у випадка занадто часто.  

Як ви, Можливо, бачили з цього сайту, ЩО Робить діагноз у дорослих Е й достатньо складаний впоратися. Створення діагноз біполярного розладу у дітей набагато, набагато складніше. Я Запропонуйте вам Дві точки зору з цього питання. Один з них з сайту Присвячую харчуванням біполярного розладу у дітей, и один з Дуже досвідчений психіатр, Який побоюється, что біполярній розлад в Данії годину гіпердіагностіруемій у дітей (і дорослих). Ві повінні Прочитати и щоб ??переконатіся, что ві отрімуєте збалансованності точку зору. Зх видом доктора Sobo участника легко заглушується в ці Дні (макіяж-діагностікі зору має фармацевтичних компаній за ним, Наприклад), почніть Зх йозі Попередження .  

Мої діти збіраються его отріматі? (Додано Січень '01) 

Відповідь раніше був "пріблізно 20% шансів, ЯКЩО 1 батьку має его, 50-70% шанс, ЯКЩО Обидва роблять". Ці цифри відносяться до біполярнім даніх; Не було окремої роботи по біполярнім сімей II, хочай картина віглядає пріблізно так само до ціх ПІР.  

Однак, Завдяк штрафу статью на Даффі и колег Даффі , є больше, щоб Сказати, чем поза. Їх стаття Дуже технічний, так что Наступний є «переклад» на простій англійська мова, будь-які помилки в перекладі мої. 

Ось як це працює математика, у разі, ЯКЩО Ві Задавайте питання: "20%" означає, что ЯКЩО у вас Було 5 дітей, статистично Одне . б розлад настрою Если Тільки у ВАС ДВОЄ дітей, Не було б Трохи больше, чем 50% вірогідність того, ЩО ні Зх них будут порушені, в порівнянні з Трохи Менш ніж На 50% вірогідність того, ЩО Один будут порушені.  

Доктор Даффі и ее колеги підкреслюють, що »20%" це простому середній ризико, ЯКЩО один з батьків має біполярній розлад. Звідті, ві повінні взяти до уваги , Скільки Постраждалий родічів у ВАС Є. Если є багато, ризико для ваших дітей Вище, ЯКЩО там немає Дуже багато, то ризико становіть менше 20%.  

Если ві Хочете більш докладно, Читайте в Спеціальному розділі На генетику и ризико.  

Невже ми розтягнення діагноз занадто далеко? Чі є це біполярні "стадний"? 
(переглядається, 6/2005)

Даже деякі псіхіатрі так думають біполярного мислення зайшла занадто далеко. Sobo Смороду стурбовані тим, что хвілювання з приводу цього діагнозу и Лікування вона відкріває стала "перемогла". протей, як Ми можемо відрізніті корисний новий способ мислення и перемогла? Чі НЕ прізведе смороду Схожі, может буті ідентічнім, в Першу Черга? Звичайний, мі Вже знаємо відповідь на Цю загадку: "Доказ в пудинг"! Результатів Лікування пацієнтів кажуть нам як цінній новий підхід насправді.

Допустивши, что будут якісь плацебо ВАРТІСТЬ, спочатку практично для будь-якого "нового" лікування, Яке приходити разом. Вісь чому дані з "відкритих судових процесів» нового ліки (без контрольної групи, что НЕ осліплення пацієнта або постачальники) почти всегда переоцінюють ефективність . Тільки пізніше, коли контрольовані випробування Зробили Ми можемо здобудуть більш чітке уявлення про ті, что предлагает ліки в порівнянні з плацебо. Габапентин ( Neurontin ) є хорошим прикладом цього, в Данії годину показано, немає краще, чем плацебо, незважаючі на Великі початковий Інтерес и Позитивні результати. Справді, ця модель початкова хвілювання з приводу Лікування, а потім Розчарування, настількі Поширення, что лікар пожартувала про Нові ліків таким чином: "З его помощью можна Швидко, дере чем ВІН переставши працювати"

По-друге, ми повінні думати про "діагноз" і в ціх випадка еврістічного процеса. Я люблю цею Термін. ВІН опісує, де самє ми перебуваємо в Цій ділемі. У словнику Вебстера, еврістічні означає «коштовне для ДОСЛІДЖЕНЬ, альо недоведення або недієздатнім доказування ». Мі відпускаємо потреба в візначеності На Користь ОЦІНКИ корисності .

Еврістічній підхід до цієї проблеми не пітає "Чі Дійсно у мене біполярній розлад?" а швідше: "Якщо я намагаюся стабілізаторів настрою, яка ймовірність того, Користь Яка ймовірність ризику Наскількі ефектівні альтернатив, а такоже Який ризико смородом ? представляються "

Нетрівалого суднового РОЗГЛЯДУ вальпроатов представляет НИЗЬКИХ ризико у людей з нормальною печінкі. Трівале Лікування відрізняється. Збільшення у вазі Дуже пошірені и повінні управляти Обережно, оскількі існує безліч різіків для здоров'я, пов'язаних з ожірінням. 

Даже ЯКЩО ризико БУВ больше, Наприклад Зх багатая людей до цих ПІР укласті ризико віправданій, ТОМУ ЩО смороду досяглі стадії, коли "ніякого лікування", або продовжував випробувань антідепресантів, або даже Якість психотерапія, що не набагато менше, Переважно.

Для аналогічне, альо більш елегантная історічного та Обговорення цієї "стадний" питання, доктора Ghaemi, Дослідження психіатра в Програмі психофармакологии лікарні в Кембріджі, и інструктор з псіхіатрії в Гарвардській медічній школі.  

Нормально? Психічно хворий? Де грань между ними?
(оновлення веб 6/2005)

Загаль, люди, Які задають це питання Дійсно турбуєтеся про свой ??власний розсудлівість, або про ті, як смороду будут сприйматися іншімі, особливо ЯКЩО смороду помічені як "біполярного". протей, це питання має буті пручалася, на Користь Нової «МОДЕЛІ» хвороби. Знову ж, думаю, ЩО З Точки зору спектру , або безперервною лінією. Ві пам'ятаєте, "настрій спектру" :

Подібний спектр існує, від Повністю психічно здоровими, важка порушеннях псіхічнімі симптомами. Як йдет в документі віхою "Психічне здоров'я: Доповідь Головного лікаря" ( 1999 ), Здоров'я і Психічне псіхічні захворювання:

«Хворий» або «здоровий» встановлює так чи ні, чорне-біле або відмінність, яка Дійсно проблема при біполярному розладі, де люди могут мати Довгі фази без сімптомів. У них все ще є Психічне захворювання? Уявіть Собі людину, яка переніс Серцевий Напад . Може буті, ВІН наполеглива працював при фізічній актівності после его атаки и больше не має яких-небудь обмежень. Чі є у нього Серцевий захворювань? Що, ЯКЩО ВІН вместо цього НЕ має ніякіх обмежень, тому ЩО йозі ліки Працюють Дуже Добре? ВІН все ще є серцеві захворювання? (Можливо, даже більш ВАЖЛИВО, ві колі-небудь Чулі, щоб хтось Запитати у тихий Видів харчування?) Тенденції нашого Суспільства думати в чорно-або-білих тонах створює Цю маркування проблеми.

Наприклад, розглянемо Наступний заголовок: «Кінкелом на відміну від других шутерів: псіхічні захворювання Встановити Спрінгфілд підлітків від других молодих людей, Які терорізувалі Однокласники». . КІП Кинкель вбивши кількома однокласниками у Спрінгфілді, штат Орегон школі високо Пізніше ВІН БУВ Як кажуть, "бажання вбивати ". Це Було розцінено як свідчення псіхічного захворювання, и якось відрізнятіся від передбачуваності мотивах ряду других пістолет володіє підлітків, Які вбили своих однокласніків в других школах. Ці Другие юнаки були Цілком "нормальний"?

Або, як Менш екстремальний Розглянемо, Наприклад, один з моїх пацієнтів з біполярнім розладом, професор коледжу. Колі вона звернула за ліцензією новіх водіїв, Було питання: «Чи є у вас псіхічні захворювання" Що вона винна Сказати, колі ее Симптоми були 80 % контролюється ПРОТЯГ декількох років, и у неї є біполярного II чи інакше, Який НЕ БУВ Визнання як завдає Шкоду безпеці руху? харчуванні не відображає Очікування: так, чи ні ? У Вас, постановочні у ВАС немає Професор БУВ Дуже незручнім Зх примушують до ЦІМ чорним або білим-позіції.

Псіхічні події других Видів такоже может пошірюватіся на спектрі з абсолютно звичайний ("нормальне") до Дуже незвичне. Фанатизм, Наприклад, демонструє безперервнім спектром. ВІН простягається від людей, Які НЕ мают Зокрема, Інтенсивний інтересів; сильно Переконаний; екстремальних Переконаний, проявляється у Деяк членів Грінпісу або NRA, до повної ВТРАТИ перспективним як у послідовніків суїцидальних релігійніх культів, або Тімоті Маквей (бомбардувальнік США Федеральна будівлю в Оклахома-Сіті), до відкритого параної, таких як здається Поширення в Заявивши войовнічіх членів федералістів (таємнічі чорні вертольоті, складні Теорії змов) або Y2K страшно (Не нужно запастися на поставки, як світ Підходить до кінця), І, Нарешті чітко Маревни Переконаний, Наприклад, у "Unabomber« Маніфест або КІП Кінкеля "потрібно вбити".

Але "fanatacism спектр" робить розсудліва / божевільні питання набагато складніше. Наша правова система грунтується на "чорне-або-білим" Відмінні Особливості:. правильно / неправильно, імпульсівній / навміснім, розсудліва / розуму Суспільство можемо обробляті чорно-білі, альо боротьба з безперервнімі спектрами.

Прото, в процесі ВІН залішає пацієнтів з біполярнім розладом в так / ні Ділема, Які НЕ мают ВІДПОВІДІ як Такої. Частина "зняття з неї клейма« Психічне захворювання в кінцевому результаті зажадає визнання "відтінкі сірого" псіхічної дисфункції (і їх ймовірні генетичні основи ) . Мі ВСІ повінні протістояті питання "душевнохворімі", як Такої. Це просто ще Одне обмеження ВСТАНОВЛЕНО на людей з псіхічнімі симптомами здоров'я.

Если ві галі не Чулі про "Прикордонний", Ві можете Пропустити цею Розділ. Для полного есе на Цю тему, будь ласка, читайте тут . Для Обговорення про ті, як думати про «діагноз» переходити з области таких лейблах, як "Прикордонне розлад ОСОБИСТОСТІ ", до Концепції симптом« спектр », це Прочитати ЕСЕ в порівнянні Зх біполярнім Прикордонне

Які новини про ті, что віклікає біполярні розладі? (оновлено 9/2007)

На щастя, ця історія становится довшім, швидко! Іншімі словами, наше розуміння причин біполярного розладу поліпшується Швидко. На шкода, незважаючі на це Поліпшення, багатая з якіх Прийшли ПРОТЯГ останніх двох років, маніакально Бік біполярності ще Дуже багато таємніцею. навпаки, історія біполярної депресії з'являється в цьом місці, дуже Схожі, Якщо не ідентічні історія Великої депресії, «однополярного» форма депресії, яка в Данії годину становится набагато ясніше.

Коротко:. Там явно генетичну основу для біполярного розладу . Відмінності у Функції мозком можна Побачити между людей з біполярнім розладом и без нього, даже за відсутності сімптомів біполярного НЕ присутній взагалі Іншімі словами, смороду могут буті ключем до постійніх різніць в мізках людей з ЦІМ захворюванням . Що віклікає манію? У багатьох формах біполярності, відхілення в «біологічний годинник», як Видається, основою цього чудового набору сімптомів. Тому, напевно, Зміни в структурі сну так часто бачили на самому качану сімптомів епізоді, як наш сон Дуже поклади від наших внутрішніх годин. Біологічна основа депресії краще розуміті. багатая напрямів ДОСЛІДЖЕНЬ сходяться пріпустіті, что депресія є аномалією в балансі между нервово клітинного росту и усадки нервово клітін в ПЄВНЄВ областях мозком. Еволюція НЕ усунені гени, пов'язані з біполярної, ТОМУ ЩО смороду віклікають Позитивні Властивості, колі смороду Присутні в малих дозах, в Данії годину припустили. 

Як Щодо гормональних Вплив На настрій? 

Колі DSM включені передменструального синдрому ("ПМС") як псіхічній розлад, були протести на ВУЛИЦЯ Сан-Франциско (в Американської псіхіатрічної зустрічі асоціації) жіночі групи відміну від РІШЕНЬ «хвороба» з досвіду жінок настрій . Це Праворуч у тому, добро Прийняті, и в тій же година вінікає питання вновь Щодо терміна. Тім годиною, все больше доказів свідчіть про необхідність критично оцініті роль стероїдних гормонів на настрій, а Саме.

Як Я вже начали усвідомлюваті важлівість ціх гормональних вплівів, я плекаю про менструальної Функції у всех жінок з настроєм симптоми. Я здівованій на частоті аномалій. Як нещодавно виявленості в невеликі дослідженні на Цю тему почти Кожна жінка має Щось недобре. Если їзда на велосіпеді , смороду нерегулярно, и на диво багата Було матки або яєчніків хірургії. Поганий досвід на протізаплідні таблетки є часто Загальні, альо значні Поліпшення в настрої з естрогенами були такоже помічені.  

Існує багатая для нас, щоб дізнатіся про це. Оскількі мова Йде про конкретності области інтересів моїх, почасті того, то багато так очевидно, и все ж ми так мало знаємо про це, в Данії годину існує окремий Розділ цього сайту для відстеження того, что відбувається в Дослідження про гормонами и настрої (по крайней міру Дослідження, Яке має Прямі Наслідки для того, як психіатрія Розглядає проблеми настрою).